Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 91 προϊόντα.
σταθερή απόδοση τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων 800W Maxphotonics
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 2000w 3000w |
500w τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων φύλλων 2000 κόπτης λέιζερ Watt
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή 1500mmx3000mm λέιζερ ινών Maxphotonics 2000W μηχανή χάραξης λέιζερ για Sunglass |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 2000W |
Ακριβής τύπος τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων ανοικτός για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Οικονομική τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 1530 μετάλλων για τη διαφημιστική βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500-1000w |
Τέμνουσα μηχανή 2000W λέιζερ ινών μετάλλων υδρόψυξης Cnc για το πιάτο ήπιου χάλυβα/σιδήρου
| Όνομα Προϊόντος: | 2000W τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών που χρησιμοποιείται στο πιάτο ήπιου χάλυβα/το πιάτο σιδήρου |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 2000W |
CNC υψηλή τέμνουσα ταχύτητα τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων για το χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w, 800w, 1000w |
Μικρό μήκος κύματος μεγέθους 1070nm τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων διαφήμισης
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500-1000w |
Συμπαγής τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων δομών 1070-1090nm 500w
| Όνομα προϊόντων: | Περισσότερο από 100 ωρών διάρκειας ζωής ινών τεμνουσών χιλιάδες μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500-1000w |
Πιάτων/σωλήνων μετάλλων ινών λέιζερ επιτραπέζια καλή ακαμψία εργασίας τεμνουσών μηχανών ενιαία
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμογή λέιζερ: | Κοπή λέιζερ |
Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών σωλήνων με μέταλλο 1000w 3000w Ταχύτητα 1-60m/min
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Υψηλή ευαισθησία τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων υδρόψυξης για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Επαγγελματικός κόπτης λέιζερ ινών κοπτών σωλήνων μεταλλικών πιάτων και σωλήνων |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή λέιζερ: | Laser κοπής |


