Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] αγώνας 91 προϊόντα.
Ανοικτή δομή σφαιρών υψηλής ταχύτητας τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών ακρίβειας ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας για με τη μικρή τέμνουσα περιοχή για την κοπή μετάλλων |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 500W/800W/1000W/2000W/3000W |
| Περιοχή εργασίας: | 500*500mm |
Πλήρης εσωκλειόμενη βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ 10m/λ. τέμνουσας ταχύτητας
| Όνομα Προϊόντος: | Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών φύλλων μετάλλων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 1000w 1500w |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
Cnc πιάτων χάλυβα κραμάτων ινών λέιζερ υψηλή αποδοτικότητα Drive τεμνουσών μηχανών διπλή
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 500w, 800w, 1000w |
Μηχανή πλήρους κλειστής βιομηχανικής κοπής λέιζερ
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών μετάλλου |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 1000w 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
Αντι καίγοντας φύλλων 2000w λέιζερ τεμνουσών μηχανών κόπτης λέιζερ μετάλλων τέμνων
| Πρότυπο: | Τιμή τεμνουσών μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000W και ανωτέρω |
| Οικονομικά ενεργή ζωή της ίνας: | περισσότερο από 100000 ώρες |
Βιομηχανικό πλήρες εσωκλειόμενο 1080nm λέιζερ υψηλής ταχύτητας μήκος κύματος λέιζερ τεμνουσών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1080nm |
Μικρή τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας μεγέθους αυτόματη τοποθετώντας 800 Watt
| Όνομα προϊόντων: | Μικρό μέγεθος 5050 τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 300w σε 800w |
| Περιοχή εργασίας: | 500*500mm |
τέμνουσα μηχανή 500w σωλήνων λέιζερ ινών χάλυβα άνθρακα 4mm - 4000W με Raytools
| Όνομα Προϊόντος: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών φύλλων CNC σωλήνων σωλήνων χάλυβα άνθρακα 4mm με Raytools |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| ισχύος λέιζερ: | 1000w - 4000W |
Διπλή τέμνουσα μηχανή 380v λέιζερ Drive βιομηχανική για τη δομή μεταλλικών πιάτων
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρως εσωκλειόμενη διπλής χρήσης τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών με τον πίνακα ανταλλαγής |
|---|---|
| Λέιζερ ινών: | 1000w |
| Περιοχή εργασίας: | 3000*1500mm |
3030 μικρή τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 1000w με τη υψηλή ακρίβεια
| Όνομα προϊόντων: | Μικρή τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών 3030 |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
| Περιοχή εργασίας: | 300*300mm |


