Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
Μίνι λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 30w
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Τύπος λέιζερ ινών: | Λέιζερ ινών σφυγμού |
1064nm ενός κομματιού Engraver λέιζερ ινών κοσμημάτων 30w τύπων
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
μικρό Engraver λέιζερ ινών 30W 50W Raycus JPT για το ανοξείδωτο μετάλλων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή χάραξης μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Δείκτης λέιζερ ινών |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus ή JPT |
Άσπρη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών γραφείου 20W 30W 50W
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
λέιζερ ινών 10000 mm/S που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 50w για το μέταλλο
| Εφαρμογή: | engraver λέιζερ ινών για το μέταλλο |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Εσωκλειόμενος Engraver λέιζερ ινών τύπων δείκτης 20w με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, άλλο |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
30W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για τη βαθιά χάραξη μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
μίνι κόσμημα δαχτυλιδιών μηχανών χάραξης λέιζερ 20w 30w με περιστροφικό
| Πρότυπο μηχανών: | η χάραξη χτυπά το κόσμημα με περιστροφικό |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
| Ζωή ενότητας λέιζερ: | 100000 ώρες |
Διασπασμένο λέιζερ ινών σχεδίου 30W που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Πρότυπο μηχανών: | λέιζερ 30 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 30w |


