Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
20W ΜΙΝΙ μηχανή χάραξης λέιζερ με την πηγή λέιζερ Raycus JPT
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή χάραξης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
50W βαθύ χάραξης Mopa χρώματος μετάλλων λέιζερ ινών χάλυβα τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει ζωικό Engraver ετικεττών αυτιών μηχανών
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Μέγεθος περιοχής εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή για χρυσό ασημένιο Jewlery
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Engraver δεικτών λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας φορητά συστήματα με 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


