Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
50W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη χαλκού ορείχαλκου χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό φορητό λέιζερ ινών τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή με 20W/30W
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W/30W |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών, λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το σύστημα 220v
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20W φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή, μηχανή χάραξης λέιζερ αργιλίου για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών λαβών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20 σύστημα αερόψυξης μήκους κύματος Watt 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Υψηλή μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών ακρίβειας 20W, συμπαγής μηχανή χάραξης μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20w φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών για τη χάραξη δαχτυλιδιών ανοξείδωτου
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |


