Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών 20w τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Πρότυπο: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
| Διάρκεια ζωής της ενότητας λέιζερ ινών: | 100 000hours |
Διασπασμένο Engraver 50W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου σχεδίου λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Επαναλάβετε την ακρίβεια: | ±0.002mm |
|---|---|
| Ελάχιστος χαρακτήρας: | 0,15 χιλ. |
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
Φορητή μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών για την κωδικοποίηση φλάντζας μούχλας φορητής μικρής μεταλλικής πινακίδας ονόματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει την αερόψυξη χάραξης μηχανών για το κόσμημα
| Όνομα Προϊόντος: | ευφυής μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W 30W 50W για το κόσμημα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τρόπος ψύξης: | αερόψυξη |
τρισδιάστατο λέιζερ ινών δεικτών λέιζερ ινών 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το χαρακτηρισμό φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ενέργεια - αποταμίευση λέιζερ ινών 50 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή Raycus Jpt
| Όνομα προϊόντων: | engraver λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm×110mm (και άλλο προαιρετικό) |
βαθύ λέιζερ ινών χαρακτηρισμού αλουμινίου 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το χαρακτηρισμό ακρίβειας
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W 30W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Τρισδιάστατο λέιζερ υπολογιστών γραφείου 30W που χαρακτηρίζει την ανίχνευση Galvo υψηλής ταχύτητας μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Εξουσία: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εκτύπωση ΚΏΔΙΚΑ QR και το χαρακτηρισμό ΛΟΓΌΤΥΠΩΝ
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


