Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
Φορητή Engraver λέιζερ ινών ακριβής σφραγισμένη δομή διακοπτών κόκκινου φωτός πλήρως
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητή Engraver λέιζερ ινών ακριβής σφραγισμένη δομή διακοπτών κόκκινου φωτός πλήρως
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Engraver λέιζερ ινών 50w Jpt για το μεταλλικό υλικό χαρακτηρισμό μετάλλων μη
| Προϊόν: | Engraver λέιζερ |
|---|---|
| Πίνακας ελέγχου: | JCZ |
| υποστήριξη: | Παράθυρα xp, 7,8,10 |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Φορητό λέιζερ ινών 220v 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα κοσμήματα
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
1064nm λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 50 Watt
| Λέξη κλειδί: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή χάραξης: | 100*100mm 300*300mm |
| Πηγή λέιζερ: | JPT (Max, Raycus για προαιρετικό) |
20 Engraver λέιζερ ινών Watt χέρι - κρατημένη ίνα που χαρακτηρίζει τη μηχανή με Jpt Mopa
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 10W 20W 30W 50W |
| Υλικό εφαρμογής: | Μέταλλο και το περισσότερο αμέταλλο |
Φορητό Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W ενσωμάτωσε την οθόνη αφής PC
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ζωή του σχεδίου: | Περίπου 100.000 ώρες απασχόλησης (ζωή μη-υπηρεσιών) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
τρισδιάστατο φορητό Engraver λέιζερ ινών μετάλλων λέιζερ αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Πρότυπο μηχανών: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
Λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm*110mm ή άλλα |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |


