Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w fiber laser engraver ] αγώνας 176 προϊόντα.
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20 Watt εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το λέιζερ μετάλλων τιμών 20W 30W μηχανών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 1mm χρυσό και ασημένιο τέμνον που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W για τη βαθιά χάραξη κοσμήματος
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ασημένιο δαχτυλιδιών κοσμήματος λέιζερ χάραξης σύστημα ελέγχου PC χαρακτηρισμού μηχανών βαθύ
| Όνομα Προϊόντος: | Ανταγωνιστικό λέιζερ ινών τιμών 2W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τον ασημένιο χαρακτηρισμό κοσμήματ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει το συμπαγές μέγεθος μηχανών 20W με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Εξουσία: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Q-Switched μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τις προαιρετικές σερβο μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
Φορητό λέιζερ ινών τύπων που χαρακτηρίζει το δείκτη λέιζερ ινών μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |


