Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
Οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ND YAG 100W
| Όρος: | 100% νέος |
|---|---|
| Μάρκα: | RL-100 |
| Τύπος λέιζερ: | ND: YAG |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W για το κόσμημα Glasswear
| Όνομα μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Εκαθάρισμα Λέιζερ Επεξεργαστήριο με 60W 80W 100W ισχύ και 1064nm μήκος κύματος
| Ονομασία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Διάστημα κύματος: | 1064nm |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος κρεμαστών κοσμημάτων περιδεραίων δαχτυλιδιών 100w 60w
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος κρεμαστών κοσμημάτων περιδεραίων δαχτυλιδιών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το κόσμημα 100w |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείων Riselaser 60w 100w
| Πρότυπο μηχανών: | σημειακή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
60W χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG 10ms με τη υψηλή ενέργεια
| Πρότυπο μηχανών: | χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Μίνι κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αφής οθόνης με την προστατευτική κουρτίνα
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 100W |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Υψηλό σαφές FDA μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος CCD φορητό εγκεκριμένο
| πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W 80W 100W |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
Η μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 60w ενσωματώνει την αερόψυξη νερού
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 40W 60W 80W 100W 200W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων QCW με το λέιζερ ινών για τη συγκόλληση κοσμήματος
| λειτουργία μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | Λέιζερ ινών QCW |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |


