Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
βαθιά αερόψυξη χάραξης δεικτών λέιζερ ινών 50w 100w 1.5mj για το μέταλλο κοσμήματος πινακίδων
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 175mm*175mm |
100w Αεροψυκτικό Φορητό Λέιζερ Καθαριστή Μεταλλικών Για Ατσάλι
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
50W 100W φορητή αφαίρεση σκουριάς σακιδίων πλάτης λέιζερ καθαρότερη φορητή
| Όνομα μηχανών: | remover σκουριάς λέιζερ σφυγμού μηχανή |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία: | Καθαρισμός σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | καθαρίζοντας ακτίνα λέιζερ 650mm |
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών, φορητός καθαριστής μετάλλων λέιζερ 100 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών/καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
100 Remover σκουριάς λέιζερ Watt 1064nm φορητή μηχανή αφαίρεσης οξειδίων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα προϊόντων: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Βιομηχανική υψηλή ακρίβειας σφυγμού ινών αφαίρεση σκουριάς μετάλλων πετρελαίου χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 538*411*685mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
2000w υψηλή καθαρίζοντας σκουριάς λέιζερ ταχύτητας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ και Remover χρωμάτων
| Τύπος λέιζερ: | llaser remover σκουριάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |


