Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος μεγέθους 60w με την τιμή εργοστασίων
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Κοιλότητα μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων HD CCD 7.5kw για το βραχιόλι βραχιολιών
| πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το δαχτυλίδι |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 40J 60J 75J
| Όνομα μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
220VAC ο μίνι οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ενσωμάτωσε CCD
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης ακρίβειας |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 40W 60W 80W 100W 200W |
οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος 240v υπολογιστών γραφείου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 100W 50J
| Όνομα προϊόντων: | Συγκόλληση σημείων λέιζερ |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Με: | CCD και μικροσκόπιο |
μηχανή ύλης συγκολλήσεως λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 80J 200W YAG
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Στάση επάνω στη χρυσή συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος σημείων YAG
| Πηγή λέιζερ: | YAG |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
| Παραγωγή: | 200W |
Συνεχής οξυγονοκολλητής 200W μηχανών συγκόλλησης λέιζερ YAG μικρός οπτικός
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm 80J 100w για τη χρυσή ασημένια συγκόλληση
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Ενσωματωμένο σύστημα καμερών οθόνη και μικροσκόπιο 7 ίντσας |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10.0MS βαθμός διευθετήσιμος |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1.0~15.0HZ συνεχώς διευθετήσιμος |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος με την υψηλή ενέργεια λέιζερ και τη κάμερα 60W/100W HD
| Πρότυπο μηχανών: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |


