Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ 60W 10J ανόδου για την μπαταρία κοσμήματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Μίνι μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm
| Χρήση: | Συγκόλληση επισκευής κοσμήματος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Φορητή μέθοδος αερόψυξης μηχανών καθαρισμού λέιζερ 100W 300W
| Δύναμη: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Βάρος: | 45 κλ |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός σκουριάς χρωμάτων επιφάνειας |
60/100 μίνι YAG μηχανή λέιζερ επισκευής κοσμήματος Watt της προαιρετικής δύναμης
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Πιστοποίηση: | CE |
βιομηχανικό λέιζερ ινών 20w 100w που χαρακτηρίζει την αυτόματη οπτική τοποθετώντας CCD κάμερα μηχανών
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 85 κλ |
Μεταφορτωτή μηχανή σήμανσης λέιζερ υψηλής ακρίβειας 100w για μη μεταλλικό υλικό ξύλου
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| CNC ή όχι: | - Ναι, ναι. |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Remover σκουριάς μηχανών λέιζερ 50W 100W 200W φορητή καθαρίζοντας συσκευή
| Τύπος λέιζερ: | Καθαριστής σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50w/100w/200w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
20W 30W 50W CO2 Desktop Laser Marking Machine για ξύλο, δέρμα και μη μεταλλικά υλικά.
| Τύπος λέιζερ: | CO2 |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | ±0,01 mm |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110 χιλιοστά X 110 χιλιοστά |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ χειροκίνητου τύπου 100w Pulse Fiber
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Αργίλιο, μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W, 200W, 300W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή αφαίρεση χρωμάτων επιφάνειας σκουριάς μετάλλων μηχανών καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης
| Εφαρμόσιμο υλικό: | PVC, ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο… |
|---|---|
| Δύναμη: | 100W, 50W |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |


