Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
Μηχάνημα καθαρισμού σκουριάς με λέιζερ αέρα ψύξης 200w 100w MOPA Pulsed Fiber Laser
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Λέιζερ ινών Mopa |
| Διαθέσιμη δύναμη: | 100w 200w 300w |
100w 200w 80kg Χειροκίνητος Λέιζερ Αποσβέστης για Μεταλλικά
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Διάσταση: | 538*411*685mm |
Q - Μεταστρεφόμενος ινών λέιζερ καθαρισμού τρόπος ακτίνων λέιζερ μηχανών προσαρμοσμένος 200w
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών λαβών 200w για τη σκουριά καθαρή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Ακρυλικό του CO2 λέιζερ κομψό εξωτερικό σχέδιο πορειών τεμνουσών μηχανών παράλληλο ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | Επίπεδη τέμνουσα μηχανή λέιζερ κρεβατιών |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 1300*2500mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 100w λέιζερ του CO2 |
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας εύκολη λειτουργία 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών 100w παλόμενη 200w για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w το /200w |
| Πηγή: | Λέιζερ ινών |
1000W μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών από τον καθαρισμό λέιζερ Riselaser
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200w/500w/1000w |
| Μάρκα: | Riselaser |
Καθαρίζοντας μηχανή 100W μετάλλων λέιζερ ινών για να αφαιρέσει τη σκουριά μετάλλων/το λεκέ πετρελαίου
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή 100W λέιζερ ινών για να αφαιρέσει τη σκουριά μετάλλων και το λεκέ πετρελαίου |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | Λέιζερ ινών |
1064nm φορητό Remover σκουριάς λέιζερ 1000w Buil στο ψυγείο νερού SA
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή 1000w λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w |
| Ύφος ψύξης: | Ψυγείο νερού S&A |


