Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser welding machine ] αγώνας 58 προϊόντα.
100W μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ δύναμης YAG για τη διάφορη εφαρμογή
| Όνομα προϊόντων:: | Συγκόλληση λέιζερ YAG για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
100W συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος σημείων YAG
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
Εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 100 Watt 110V/220V για το κόσμημα
| Όνομα προϊόντων:: | Καυτός οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος πώλησης κατασκευαστών κοσμήματος υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| ΧΡΏΜΑ:: | μπλε |
| Πηγή λέιζερ:: | YAG laser |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
100w 50w φορητό μηχάνημα καθαρισμού με λέιζερ για την αφαίρεση χρώματος από σκουριά μετάλλου μονό φάση AC 220V
| Τύπος λέιζερ: | Φορητό μηχάνημα καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς 100w 50w |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | μηχανή καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
6J - 10J Laser Welding Jewelry Machine Cooling Air Cooling With QCW Laser Source
| λειτουργία μηχανών: | μηχανή κοσμήματος συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | Λέιζερ ινών QCW |
| διακύμανση: | ≤1.5% |
Αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών ανοξείδωτου 100W μετάλλων
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Ελεύθερος 80J οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος σκιών 1064nm Yag
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 100W |
| Ενέργεια λέιζερ: | 80J |
Οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης κοσμημάτων λέιζερ 90 τζάουλ
| Όνομα προϊόντων: | συγκόλληση ακτίνων λέιζερ |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους σημείων: | 3mm~3mm |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |


