Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser cleaning machine ] αγώνας 95 προϊόντα.
Χαρτοβάκι Μεταφορτωτό Λέιζερ Χρώματος Μεταλλικού Χρώματος Και Απολέπισης Ράσκης 50W 100W Αυτόματη Μηχανή Καθαρισμού Λέιζερ Απομάκρυνσης Ράσκης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σχεδίου 100w αποσκευών με το καθαρίζοντας πυροβόλο όπλο 0.5kg
| Τύπος λέιζερ: | Σκουριά λέιζερ που αφαιρεί τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή 200w λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρος/ύδατος |
Φορητό βάρος μηχανών 28KG καθαρισμού λέιζερ βαλιτσών 100W JPT
| Τύπος λέιζερ: | φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W JPT |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0~40 βαθμός Κελσίου |
Αφαίρεση σκουριάς μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών ανοξείδωτου 100W μετάλλων
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
100w 50w φορητό μηχάνημα καθαρισμού με λέιζερ για την αφαίρεση χρώματος από σκουριά μετάλλου μονό φάση AC 220V
| Τύπος λέιζερ: | Φορητό μηχάνημα καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς 100w 50w |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | μηχανή καθαρισμού λέιζερ για αφαίρεση σκουριάς |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη αέρα |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ βάρους 80 κιλών με λέιζερ ινών με μέγιστη ενέργεια παλμού 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ 200w 100w φορητή για το μέταλλο Derusting
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ μετάλλων derusting |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης αερόψυξης φορητή για την πώληση 50w 100w
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό μηχανής: | Φορητός |
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ ινών |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για βιομηχανικούς σκοπούς
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |


