Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser cleaning machine ] αγώνας 95 προϊόντα.
Βιομηχανική παλόμενη 100w καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ που αναγκάζεται - σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Q - Μεταστρεφόμενος ινών λέιζερ καθαρισμού τρόπος ακτίνων λέιζερ μηχανών προσαρμοσμένος 200w
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών λαβών 200w για τη σκουριά καθαρή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| πηγή: | Fiber Laser |
Μηχάνημα καθαρισμού σκουριάς με λέιζερ αέρα ψύξης 200w 100w MOPA Pulsed Fiber Laser
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Λέιζερ ινών Mopa |
| Διαθέσιμη δύναμη: | 100w 200w 300w |
Φορητή ΜΙΝΙ αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης με το παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
Φορητό φορητό λέιζερ καθαρότερο 50w 100w σακιδίων πλάτης με το καθαρίζοντας κεφάλι λέιζερ ταλάντευσης
| Τύπος λέιζερ: | Φορητός φορητός καθαριστής λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο 50w 100w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Ελαφρύ 100w 50w μηχάνημα αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Αερόψυξη σακίδιο πλάτης Φορητό
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα μηχανών: | Φορητός |
| Ισχύς λέιζερ: | Παλμικό λέιζερ ινών |
Πηγή λέιζερ ινών μηχανών 1064nm καθαρισμού λέιζερ αερόψυξης 100W για τον τομέα φορμών
| Όνομα προϊόντων: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Τηλεχειρισμός Remover σκουριάς λέιζερ 100 Watt καθαρίζοντας συσκευή λέιζερ
| Τύπος λέιζερ: | 100w καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Μέγεθος μηχανών: | 617*469*291 |
Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ 100W για βιομηχανικό καθαρισμό
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |


