Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser cleaning machine ] αγώνας 95 προϊόντα.
Φορητή μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 100w με την πηγή λέιζερ JPT
| Τύπος λέιζερ: | φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0~40 βαθμός Κελσίου |
Φορητή αφαίρεση σκουριάς υψηλής αποδοτικότητας μηχανών 100W καθαρισμού λέιζερ ινών μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | 100W καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων αφαίρεσης σκουριάς υψηλής αποδοτικότητας |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
1000W μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών από τον καθαρισμό λέιζερ Riselaser
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200w/500w/1000w |
| Μάρκα: | Riselaser |
Καθαρίζοντας μηχανή 200W λέιζερ αερόψυξης ενιαίας φάσης 220V με την πιστοποίηση CE
| Εμπορικό σήμα:: | Riselaser |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Δύναμη λέιζερ:: | 100w |
1064nm διπλός άξονα τηλεχειρισμός μηχανών μετάλλων λέιζερ καθαρίζοντας
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή μετάλλων λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος καλωδίων ινών: | 3-5 Μ |
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
Φορητή καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών 100w παλόμενη 200w για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w το /200w |
| Πηγή: | Λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας εύκολη λειτουργία 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W για το κόσμημα Glasswear
| Όνομα μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
100w 200w 80kg Χειροκίνητος Λέιζερ Αποσβέστης για Μεταλλικά
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Διάσταση: | 538*411*685mm |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Εκαθάρισμα Λέιζερ Επεξεργαστήριο με 60W 80W 100W ισχύ και 1064nm μήκος κύματος
| Ονομασία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Διάστημα κύματος: | 1064nm |


