Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser cleaning machine ] αγώνας 95 προϊόντα.
100W ψύξη αέρος/ύδατος μηχανών καθαρισμού λέιζερ ινών για την αφαίρεση χρωμάτων σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαριστής λέιζερ ινών για τη σκουριά/την αφαίρεση χρωμάτων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | 1064nm |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος κρεμαστών κοσμημάτων περιδεραίων δαχτυλιδιών 100w 60w
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος κρεμαστών κοσμημάτων περιδεραίων δαχτυλιδιών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το κόσμημα 100w |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Φορητό μηχάνημα καθαρισμού με παλμούς λέιζερ ινών 100W/200W Πολυεπίπεδο εργαλείο απομάκρυνσης σκουριάς για μέταλλο
| Δύναμη: | 100w, 200w |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 2 έτη |
Η μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 60w ενσωματώνει την αερόψυξη νερού
| Πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 40W 60W 80W 100W 200W |
Κοιλότητα μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων HD CCD 7.5kw για το βραχιόλι βραχιολιών
| πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το δαχτυλίδι |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 40J 60J 75J
| Όνομα μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
100w Engraver λέιζερ ινών μηχανή χάραξης λέιζερ ινών για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι φορητό λέιζερ |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | MAXCAD |
| Πηγή λέιζερ: | Max ή Raycus |
Engraver λέιζερ αερόψυξης 40w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το γυαλί μετάλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V |
Λέιζερ ινών τερματικών σταθμών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Q - μεταστρεφόμενη υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών τερματικών σταθμών για την εφαρμογή βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
30W εσωκλειόμενο μεγάλο λέιζερ ανοξείδωτου πάγκων εργασίας που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα μέταλλα
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 150*150mm (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ) |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | <7000mm/s |


