Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 100w laser cleaning machine ] αγώνας 95 προϊόντα.
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών 150W ≤ 5% αστάθεια ισχύος εξόδου για καθαρισμό ακριβείας
| Ονομασία προϊόντος: | Κουχιά φορητή μηχανή απομάκρυνσης σκουπιδιών λέιζερ 50W μηχανή καθαρισμού πίσω σακίδας λέιζερ για τη |
|---|---|
| Ταχύτητα επανάληψης παλμού (kHz): | 20-400, 20-2000 |
| Πεδίο ρύθμισης ισχύος (%): | 10-100 |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών σφυγμού 1.5J 200W για την αφαίρεση σκουριάς χρωμάτων
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200W |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σφυγμού τύπων σακιδίων πλάτης 50W 100W για την ξύλινη φόρμα τοίχων
| Καθαριστής λέιζερ: | φορητός καθαριστής λέιζερ σακιδίων πλάτης 50W 100W |
|---|---|
| Τύπος δύναμης λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 50w 100w |
| Δροσίζοντας τύπος: | Αέρας-ψύξη |
100W βιομηχανικό λέιζερ καθαρίζοντας Remover σκουριάς λέιζερ μηχανών φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
8KG φορητό Remover σκουριάς λέιζερ μηχανών 50w 100w λέιζερ καθαρίζοντας για το μέταλλο
| Τύπος λέιζερ: | καθαρή μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο 50w 100w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Μικρή αερόψυξη μηχανών καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης για την αφαίρεση χρωμάτων αφαίρεσης σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενη ίνα laser50w 100w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Συσκευασμένο βαλίτσα 2mJ μετάλλων Remover σκουριάς μετάλλων λέιζερ μηχανών λέιζερ καθαρίζοντας
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W |
| πηγή: | Λέιζερ ινών |
200w βιομηχανική καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για τη χειρωνακτική/αυτόματη λειτουργία αφαίρεσης σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο ο Max λέιζερ 200w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Βιομηχανική μέθοδος αερόψυξης μηχανών 100w 200w καθαρισμού λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο ο Max λέιζερ 100W/200w300W/500W ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Remover σκουριάς μηχανών λέιζερ 50W 100W 200W φορητή καθαρίζοντας συσκευή
| Τύπος λέιζερ: | Καθαριστής σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50w/100w/200w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |


