Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Λέιζερ ινών κοσμήματος που χαρακτηρίζει τη μηχανή μηχανή χάραξης λέιζερ 20 Watt
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
|---|---|
| Γραφικό σχήμα υποστηρίξεων: | PLT, BMP, JPG, PNG, ΆΚΡΗ, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Ακρίβεια επανάληψης: | ±0.002mm |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών 20w τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Πρότυπο: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
| Διάρκεια ζωής της ενότητας λέιζερ ινών: | 100 000hours |
Λέιζερ ινών MOPA 20W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το χαρακτηρισμό χρώματος κοσμήματος
| Τύπος λέιζερ: | MOPA |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Το ολοκληρωμένο κύκλωμα πελεκά το λέιζερ ινών πινακίδων χαρακτηρίζοντας τη μηχανή με Raycus
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών JPT Raycus IPG 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα ρολόγια
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Λέιζερ ινών χάραξης υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει το κόσμημα μετάλλων μηχανών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 70 κλ |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
Φορητή μηχανή σήμανσης με λέιζερ ινών για κωδικοποίηση μικρών βιομηχανικών μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ μετάλλων 20w 30W 50W φορητή χειροκίνητη μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο που λειτουργεί 20W 30W
| Βάρος: | 40 κλ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει το συμπαγές μέγεθος μηχανών 20W με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Εξουσία: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


