Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Λέιζερ ινών Raycus 50w που χαρακτηρίζει μίνι Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών raycus 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Λέιζερ ινών JPT M7 Mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20W Sino Galvo για το χρώμα μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | 0-7000mm/s |
Μίνι φορητό ανώτατο 20W 30W λέιζερ ινών μετάλλων πλαστικό που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | χαρακτηρισμός της μηχανής λέιζερ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Φορητό λέιζερ ινών μη μετάλλων 20kHz 20W που χαρακτηρίζει τον αέρα μηχανών που δροσίζεται
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ μηχανών 20w το δείκτη
| Λέξεις κλειδί: | Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus ή JPT |
Λέιζερ ινών μερών 1060nm 30w κομματιών προς κατεργασία που χαρακτηρίζει το κινητό κεφάλι ανίχνευσης μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm, 150*150mm |
Λέιζερ ινών 6KG 1064nm που χαρακτηρίζει την ασύρματη απλή λειτουργία μηχανών
| Λέξεις κλειδί: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή φορητή |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064±5nm |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο 20W |
ΑΝΏΤΑΤΟ Raycus μίνι λέιζερ ινών JPT που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο Engarving
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
λέιζερ ινών 30w Maxphotonics που χαρακτηρίζει το λογισμικό 1064nm μηχανών EZCAD για το μέταλλο
| Πηγή λέιζερ: | Maxphotonics |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | 30w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Δύναμη λέιζερ: | 20watt 30watt 50watt |


