Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Όλοι σε ένα μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζουν το μήκος κύματος AIO υπέρ 20W μηχανών 1064nm
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm μήκος κύματος λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει ζωικό Engraver ετικεττών αυτιών μηχανών
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Μέγεθος περιοχής εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για Sn κώδικα Diffferent μετάλλων τον αριθμό
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι φορητό λέιζερ |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | MAXCAD |
| Πηγή λέιζερ: | Max ή Raycus |
Αυτόματο λέιζερ ινών μετάλλων εστίασης οπτικό διασπασμένο που χαρακτηρίζει τη μηχανή ανώτατο Raycus JPT
| Βάρος (κλ): | 20 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20w 30w 50w 60w 70w |
Το φορητό λέιζερ ινών 20W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το μαγείρεμα αέρα εύκολο εγκαθιστά Opeartion
| Όνομα προϊόντων: | Engraver λέιζερ φορητό |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Max ή Raycus |
| Πρότυπο: | Rl-20P/10P |
20W εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την πηγή λέιζερ μηχανών JPT Raycus
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος: | 42 κλ |
| Τμήματα πυρήνων: | Πηγή λέιζερ |
20W 30W 50W 70W Μικρό φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ ινών
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Προσαρμοσμένη μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών 20w 30w 50w 70w με ελάχιστο χαρακτήρα 0,15mm
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Φορητό λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το αλουμίνιο ορείχαλκου ανοξείδωτου μετάλλων
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός του πεδίου: | 110x110~ 300x300 |
| Ταχύτητα δεικτών: | ≤15000mm/s |
Λέιζερ ινών ακτίνων λέιζερ υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W με Raycus
| όρος: | 100% νέος |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |


