Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w desktop fiber laser engraver ] αγώνας 64 προϊόντα.
Φορητό Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W ενσωμάτωσε την οθόνη αφής PC
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ζωή του σχεδίου: | Περίπου 100.000 ώρες απασχόλησης (ζωή μη-υπηρεσιών) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
Διασπασμένο Engraver 50W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου σχεδίου λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Επαναλάβετε την ακρίβεια: | ±0.002mm |
|---|---|
| Ελάχιστος χαρακτήρας: | 0,15 χιλ. |
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
20 Engraver λέιζερ ινών Watt χέρι - κρατημένη ίνα που χαρακτηρίζει τη μηχανή με Jpt Mopa
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 10W 20W 30W 50W |
| Υλικό εφαρμογής: | Μέταλλο και το περισσότερο αμέταλλο |
Μίνι λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μετάλλων μεγέθους που χαρακτηρίζει Engraver 30w λέιζερ μηχανών
| Όνομα: | μηχανή χαρακτικής λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τον υπολογιστή γραφείου μηχανών 50W/100W για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ενέργεια - αποταμίευση λέιζερ ινών 50 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή Raycus Jpt
| Όνομα προϊόντων: | engraver λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm×110mm (και άλλο προαιρετικό) |


