Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w desktop fiber laser engraver ] αγώνας 64 προϊόντα.
Μεταλλικό φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το στενό μήκος κύματος ακτίνων λέιζερ 1064nm μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm, 200*200mm, 300*300mm προαιρετικά |
Αυτόματος-ανυψωτικός δείκτης λέιζερ ινών με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αυτόματος-ανυψωτικός δείκτης λέιζερ ινών με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μίνι λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το αργίλιο μετάλλων
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 150mm*150mm |
| Πηγή λέιζερ: | IPG Raycus ανώτατο JPT |
Σταθερό λέιζερ υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή, λέιζερ που χαρακτηρίζει τη γρήγορη ταχύτητα εξοπλισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών με την πηγή Maxphotonics
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το δαχτυλίδι Glasswear
| Όνομα μηχανών: | Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Χαρακτηρισμός του μεγέθους: | 110*110mm (150*150mm) |
Μίνι φορητό ανώτατο 20W 30W λέιζερ ινών μετάλλων πλαστικό που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | χαρακτηρισμός της μηχανής λέιζερ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Λέιζερ υπολογιστών γραφείου μετάλλων 60khz 1064nm 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 200*200mm (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ) |
Φορητή 1064nm μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Τρισδιάστατο λέιζερ υπολογιστών γραφείου 30W που χαρακτηρίζει την ανίχνευση Galvo υψηλής ταχύτητας μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Εξουσία: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |


