Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w desktop fiber laser engraver ] αγώνας 64 προϊόντα.
20W φορητό λέιζερ μετάλλων που χαρακτηρίζει το σύστημα αερόψυξης μήκους κύματος μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Μίνι επιτραπέζιο 20W 30W 50W CO2 Λαζερική χαρακτική μηχανή σήμανσης για δέρμα ξύλου Μη μεταλλικό υλικό
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Λέιζερ ινών αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20 σύστημα αερόψυξης μήκους κύματος Watt 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Όλοι σε ένα μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζουν το μήκος κύματος AIO υπέρ 20W μηχανών 1064nm
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm μήκος κύματος λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
ΑΝΩΤΑΤΟ λέιζερ υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών Mopa που χαρακτηρίζει νέο όρο μεγέθους μηχανών 20W το μικρό
| Όνομα Προϊόντος: | μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών DIY που χαρακτηρίζει την αυτόματη λειτουργία εστίασης μηχανών
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


