Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w desktop fiber laser engraver ] αγώνας 64 προϊόντα.
60kHz φορητό λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει το ζωικό δείκτη λέιζερ ετικεττών αυτιών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | ευφυής μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W 30W για το κόσμημα |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Τρόπος ψύξης: | αέρας-ψύξη |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2 για βιομηχανικό
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
20W 30W 50W 70W Μικρό φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ ινών
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένη χάραξη δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση συσκευασίας γεύματος
| Βάρος (κλ): | 6,7 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 170mm*170mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm, 150*150mm |
Λέιζερ ινών Raycus 50w που χαρακτηρίζει μίνι Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών raycus 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
λέιζερ ινών 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό πιάτο/το αλουμίνιο/τον ασημένιο χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών χάραξης μετάλλων τύπων υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το ΑΝΩΤΑΤΟ λέι |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm/150*150mm (προαιρετικός) |
Όλοι σε μια ίνα που χαρακτηρίζουν τη μηχανή, τη μηχανή χαρακτικής λέιζερ για την υψηλή αποδοτικότητα μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Όλος--ένας φορητός δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μηχανή χάραξης λέιζερ υπολογιστών γραφείου συστημάτων ελέγχου PC 2 έτη εγγύησης με το CE/το ISO
| Όνομα Protuct: | 2 εγγύησης έτη λέιζερ ινών που χαρακτηρίζουν τη μηχανή με το CE και το ISO |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |
Μικρό λέιζερ ινών μεγέθους φορητό που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εύκολη συντήρηση μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Μικρό λέιζερ ινών μεγέθους φορητό που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εύκολη συντήρηση μετάλλων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


