Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
Μηχανή κρύας συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w CW με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | ΛΈΙΖΕΡ 1500W ΙΝΏΝ CW |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
1500w 2000w 3000w φορητό χειροκίνητο συγκόλλημα λέιζερ για αλουμίνιο ενσωματωμένο σε ψυγείο νερού
| Ονομασία: | Χέρι - κρατημένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δραστηριότητα: | λέιζερ weldingn για τα μέταλλα |
| Λειτουργία προαιρετική: | καθαρισμός/κοπή |
Αερόψυκτη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων με πηγή λέιζερ GW
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
| Μηχανή: | Αερόψυκτη φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάλλων |
Της GW IPG καθαρίζοντας μηχανή 10L/λ. λέιζερ μετάλλων μηχανών 1000w λέιζερ καθαρίζοντας
| Λέξεις κλειδί: | 1000w καθαρίζοντας λέιζερ μηχανών λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | μέταλλο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών της GW CW |
τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3 σε 1 φορητό οξυγονοκολλητή
| Κύρια λειτουργία: | 3 σε 1 χέρι - κρατημένη ενώνοντας στενά καθαρίζοντας μηχανή κοπής |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1: | Συγκόλληση, Καθαρισμός, Κοπή |
ΑΝΏΤΑΤΟΣ 1500w οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών JPT Raycus με τη 3 προσαρμοσμένη άξονας εργασία Platfrom
| Χρήση: | Για τη συγκόλληση πακέτων μπαταριών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | JPT/Raycus/MAX |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 7-ιντσών βιομηχανική οθόνη LED αφής 32 σετ προκαθορισμένες παραμέτρους και βάρος 48 kg
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Βάρος: | 48 κιλά |
| Τύπος λέιζερ: | Συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
Το φορητό αγαθό τιμών μηχανών καθαρισμού λέιζερ καροτσακιών για τη σκουριά μετάλλων αφαιρεί
| Τύπος λέιζερ: | φορητή τιμή μηχανών καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | λέιζερ ινών 200w/100w MOPA |
| Διαθέσιμη ισχύς: | 100w 200w 300w |
CW συγκολλώντας μηχανή 1000W 1500W 2000W λέιζερ ινών μίνι για το χαλκό SS αργιλίου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Συγκόλληση SS |
| Υλικό εφαρμογής: | Συγκόλληση χαλκού SS αργιλίου |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 43 KG Βάρος 100×45×68cm Διαστάσεις και διάμετρος εστιακού σημείου 0,5mm για συγκόλληση μετάλλων ακριβείας
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100*45*68cm |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |


