Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W με την τέμνουσα λειτουργία καθαρισμού
| Λέξεις κλειδί: | 1500W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά 2: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500W |
| Λειτουργία: | συγκόλληση, καθαρισμός και κοπή |
Ανοξείδωτο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης 1000W 1500W
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Ψύξη Aire |
| Ικανότητα δεξαμενών νερού: | Λέιζερ ινών CW |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης φορητή 1000w 1500w με τον τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |
Ανοξείδωτου φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών μηχανών 1500W φορητός
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών οξυγονοκολλητών λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | SHENZHEN |
180kg χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συνεχείς εφαρμογές συγκόλλησης
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500w/2000w χειροκίνητη για μικρές και λεπτές εργασίες συγκόλλησης
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1500w Raycus για τη φορητή συγκόλληση
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1500w Raycus |
| Μήκος κύματος: | 1070nm±5nm |
Αντιμετωπισμένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών χάλυβα 1500w με τον αυτόματο τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | αντιμετωπισμένη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για το χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Τρόπος: | Συνεχής |
Φύλαγμα με λέιζερ F50mm για ταχύτητα
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |


