Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
Πολυλειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
RL 3-in-1 χειροκίνητη φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500w 2000w 3000w με λειτουργία καθαρισμού κοπής
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ από μεταλλική ίνα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Επεξεργαστή χονδρικής συσκευής συγκόλλησης με λέιζερ για μεταλλικό Riselaser RL-FW 3000W Υποστήριξη προσαρμογής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
6 αυτόματος ρομποτικός εξοπλισμός μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων βραχιόνων ρομπότ άξονα
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με τη βιομηχανική συγκόλληση ρομπότ 6 άξονα
| Αριθμός αξόνων: | άξονας 6 |
|---|---|
| Ωφέλιμο φορτίο: | 10KG |
| βάρος ρομπότ: | 172 κιλά |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
1200W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1080nm και πλάτος κλίσης 0-4mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Βάρος: | 45 KG (Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων) |
200W εσωκλειόμενο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος σημείων 1064nm
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 200w |
|---|---|
| Βάρος: | 82 κλ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |


