Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3in1 2000W/3000W Μέρη εξοπλισμού λέιζερ
| Βάρος (kg): | 140 |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών με μηχανή καθαρισμού και κοπής λέιζερ 3000W 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητοι συγκολλητές μετρητών 3 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πολλαπλές λειτουργίες
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ χάλκινου χαλκού 1000W 1500W 2000W 3000W
| Πρότυπη σειρά: | Rl-ΦΒ |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Διάστημα κύματος λέιζερ: | 1080+5nm |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 800W με ψύξη αέρα με εγγύηση ενός έτους και μήκος κύματος 1080+5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 800W |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080+5 nm |
| Βάρος: | 90 |
Ισχυρή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1000W για το σίδηρο ανοξείδωτου
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080±10nm |
| Τρόπος εργασίας: | CW/παλόμενος |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών ρομποτικού βραχίονα 4 άξων 1000W 1500W 2000W Για συγκόλληση ακρίβειας γωνίας
| Ονομασία προϊόντος: | 4 βιομηχανικός βραχίονας ρομπότ άξονα |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Κτύπημα βραχιόνων: | 560mm |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W με φορητό συγκόλλημα λέιζερ καλής ποιότητας για κοπή
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Μέγεθος ινών: | 10 μέτρα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |


