Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1500w laser welding machine ] αγώνας 201 προϊόντα.
Μίνι μέγεθος 3 σε 1 φορητή συγκόλλησης μηχανών μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τέμνουσα 1500w 2000w
| Λέξεις κλειδί: | χέρι - κρατημένη συγκόλληση machin |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | τέμνουσα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ 0.05mm 1500W βιομηχανική για το πιάτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | 1500W τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών που χρησιμοποιείται στο πιάτο ήπιου χάλυβα/το πιάτο σιδήρου |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 1500W |
3 σε 1 συγκόλληση λέιζερ με καθαρότερο κοπτήρα, χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για μέταλλο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Υπερμεγέθους συνεχής μηχανή καθαρισμού λέιζερ 1500W 2000W 3000W Για απομάκρυνση σκουριάς / χρώματος
| Τύπος λέιζερ: | Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500W/2000w |
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή καθαρισμού laser cutting 1500w 2000w 3000w για μέταλλο άνθρακα χάλυβα ανοξείδωτο χάλυβα
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
3 σε 1 χειροκίνητη μηχανή καθαρισμού κοπής συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500W 2000W 3000W καθαριστή κόπτη συγκόλλησης λέιζερ
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Riselaser ρομποτική βραχιόνων ακτίνων λέιζερ συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης εξοπλισμού αυτόματη για το αυτοκίνητο
| Λέξεις κλειδί: | εξοπλισμός συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | αυτόματη μηχανή συγκόλλησης |
| 3 σε 1 λειτουργία: | Αυτόματη συγκόλληση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Cnc 500 Watt Engraver κοπτών λέιζερ, Cnc μέταλλο φύλλων τεμνουσών μηχανών λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Τέμνουσα μηχανή 1500mmx3000mm λέιζερ ινών Maxphotonics 500W μηχανή χάραξης λέιζερ για Sunglass |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 500W |


