Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser spot welder for gold ] αγώνας 80 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα 150W, συγκόλληση με λέιζερ για χρυσό ασημένιο δαχτυλίδι
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
90J οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 200W CCD για το χρυσό Eyeglasses μέταλλο
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 200w |
| Εστιακή διάμετρος σημείων: | 0.32mm |
Οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ND YAG 100W
| Όρος: | 100% νέος |
|---|---|
| Μάρκα: | RL-100 |
| Τύπος λέιζερ: | ND: YAG |
Κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ελέγχου αφής που επισκευάζει τον οξυγονοκολλητή σημείων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Δισκογραφικό YAG Laser Spot Welder CCD+10X Θέση μικροσκόπου για ασημένια και χρυσά κοσμήματα
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Χρυσό Ασημένιο Πλατινένιο Κοσμήματα Ελάντρωση λέιζερ 150W YAG Desktop Mini Laser Spot Welder Manufacturer
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
150w Laser κοσμήματα Spot Welder Desktop συγκόλληση μηχανή συγκόλλησης για μικρή αλυσίδα Ασημένιο χρυσό κοσμήματα Πλατίνα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος 240v υπολογιστών γραφείου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 100W 50J
| Όνομα προϊόντων: | Συγκόλληση σημείων λέιζερ |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Με: | CCD και μικροσκόπιο |


