Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser spot welder for gold ] αγώνας 80 προϊόντα.
0.1ms φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών κοσμημάτων σφυγμού για το χρυσό ασημένιο SS
| Μήκος κύματος: | 1064 NM |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
Νέα συγκόλληση λέιζερ οπτικών ινών όρου 500 Watt υδρόψυξης εύκολα να λειτουργήσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός οξυγονοκολλητής 500W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| μάρκα: | Riselaser |
| Πρωτότυπο: | Shenzhen |
7» χρυσός οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου κοσμήματος επίδειξης 60W αφής των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό/κόκκινο |
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ ανοξείδωτου 60W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm 80J 100w για τη χρυσή ασημένια συγκόλληση
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Ενσωματωμένο σύστημα καμερών οθόνη και μικροσκόπιο 7 ίντσας |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10.0MS βαθμός διευθετήσιμος |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1.0~15.0HZ συνεχώς διευθετήσιμος |
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 40J 60J 75J
| Όνομα μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Υψηλό σαφές FDA μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος CCD φορητό εγκεκριμένο
| πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W 80W 100W |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
Εργαλεία συγκόλλησης με λέιζερ κοσμημάτων για χρυσό και ασήμι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Υψηλός καθορισμού φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών μικρός
| Αναλώσιμος: | Ξένο λαμπτήρας, στοιχείο φίλτρων, προστατευτικός φακός, αργό |
|---|---|
| Διαστάσεις συστημάτων ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
| Πρότυπο μηχανών: | 60w μηχανή λέιζερ συγκόλλησης |
οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών 15ms 80W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110Volt/220V προαιρετικός |


