Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ laser spot welder for gold ] αγώνας 80 προϊόντα.
Μίνι μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm
| Χρήση: | Συγκόλληση επισκευής κοσμήματος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Χρυσή 60W υπολογιστών γραφείου μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
180kg χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συνεχείς εφαρμογές συγκόλλησης
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80w με το εργονομικό σχέδιο
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης σημείων κοσμήματος |
|---|---|
| όρος: | νέος |
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10ms |
2000w μίνι φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών φορητός
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000w 1500w 2000w |
| Καθαρίζοντας κεφάλι: | Qilin/WSX/etc. |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος με την υψηλή ενέργεια λέιζερ και τη κάμερα 60W/100W HD
| Πρότυπο μηχανών: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |


