Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 40j jewelry welding machine ] αγώνας 42 προϊόντα.
Υψηλός καθορισμού φορητός λέιζερ συγκόλλησης οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών μικρός
| Αναλώσιμος: | Ξένο λαμπτήρας, στοιχείο φίλτρων, προστατευτικός φακός, αργό |
|---|---|
| Διαστάσεις συστημάτων ψύξης: | Υδρόψυξη + αερόψυξη |
| Πρότυπο μηχανών: | 60w μηχανή λέιζερ συγκόλλησης |
Εργαστήρια συγκόλλησης με λέιζερ Μίνι κοσμήματα Χρυσά και Ασημένια κοσμήματα Εργαστήρια επισκευής συγκόλλησης λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ατσάλι Χρυσό Κοσμήματα Επιτραπέζιο Φορητό Μικρό Μίνι Yag 40W Λαζερική μηχανή συγκόλλησης για μέταλλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
40W επιτραπέζιο φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τιμή για το χρυσό κομματάκι χαλκού μετάλλου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μίνι 40W YAG Desktop Φορητό Κοσμήματα Laser Welder Κοσμήματα Laser συγκόλληση μηχανή για δαχτυλίδι βραχιόλι βραχιόλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μίνι έλεγχος αφής λέιζερ οξυγονοκολλητών 40J 1064nm YAG σημείων υψηλής ακρίβειας 60W
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση μετάλλων |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
Μίνι μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm
| Χρήση: | Συγκόλληση επισκευής κοσμήματος |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ επισκευής 1064nm κοσμήματος 110/220V 60W
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Εργαλεία επισκευής χρυσωρυχείων
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση Κοσμημάτων |
|---|---|
| Διάσταση: | 295 mm x H282 mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |


