Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 40j jewelry welding machine ] αγώνας 42 προϊόντα.
φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 40J 60J 75J
| Όνομα μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W / 80W/100w |
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
Μηχανή συγκόλλησης μικρολέιζερ YAG
| Λειτουργία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά: | Μηχανή λέιζερ για χρυσό |
| Να στοχεύσει και προσδιορισμός θέσης: | Μικροσκόπιο + ψηφιακό CCD σύστημα καμερών HD |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Εκαθάρισμα Λέιζερ Επεξεργαστήριο με 60W 80W 100W ισχύ και 1064nm μήκος κύματος
| Ονομασία μηχανής: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ υπολογιστών γραφείου YAG 60W 80W 100W |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 60W / 80W/100w |
| Διάστημα κύματος: | 1064nm |
Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος με την υψηλή ενέργεια λέιζερ και τη κάμερα 60W/100W HD
| Πρότυπο μηχανών: | Μικρή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Φορητή CCD μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος Riselaser 60W για το χρυσό ασήμι δαχτυλιδιών
| Κύριες λέξεις κλειδιά: | 60w μηχανή λέιζερ συγκόλλησης σημείων |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
Μίνι Yag λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μεγέθους μηχανών συμπαγής για τα κοσμήματα
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείων Riselaser 60w 100w
| Πρότυπο μηχανών: | σημειακή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W 200W |
60W χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ YAG 10ms με τη υψηλή ενέργεια
| Πρότυπο μηχανών: | χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
Συνεχής οξυγονοκολλητής 200W μηχανών συγκόλλησης λέιζερ YAG μικρός οπτικός
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |


