Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 40j jewelry welding machine ] αγώνας 42 προϊόντα.
μηχανή ύλης συγκολλήσεως λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 80J 200W YAG
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Κοιλότητα μετάλλων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων HD CCD 7.5kw για το βραχιόλι βραχιολιών
| πρότυπο μηχανών: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για το δαχτυλίδι |
| Δύναμη λέιζερ: | 30W 60W 80W 100W |
1064nm φορητό σημείων συγκόλλησης χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ μηχανών ασημένιο χρυσό - που κρατιέται
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή οξυγονοκολλητών σημείων Protable για τον ασημένιο χρυσό οξυγονοκολλητή αλουμινίου κοντά σε με |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V και άλλος προαιρετικός |
| Πιστοποίηση: | CE |
ΜΙΝΙ συγκολλώντας μηχανή 1.5kw AC220V κοσμήματος με την ψηφιακή οθόνη
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Συγκόλληση κοσμήματος λέιζερ |
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
η μίνι YAG μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80W 40J ενσωματώνει την υδρόψυξη
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1-15ms |
| Μέγιστη ενέργεια σφυγμού λέιζερ:: | 50J |
60w μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος με με το μικροσκόπιο κοσμήματος CCD
| Πρότυπο μηχανών: | 60w μηχανή λέιζερ συγκόλλησης |
|---|---|
| Ανώτατη δύναμη λέιζερ: | 60W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
YAG 24K Χρυσό Σημείο Μικρο κοσμήματα Λέιζερ συγκόλληση συγκόλληση μηχανή 60w Desktop
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Protable χρυσή συγκόλλησης μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων κιβωτίων μηχανών μαγική
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kw |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |


