Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w mini laser engraving machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Μίνι φορητό λέιζερ ινών DIY που χαρακτηρίζει την αυτόματη λειτουργία εστίασης μηχανών
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
τρισδιάστατο λέιζερ ινών δεικτών λέιζερ ινών 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το χαρακτηρισμό φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ο υπολογιστής ενεργοποίησε το μίνι λέιζερ μετάλλων χαρακτηρίζοντας τη μηχανή για τα χρυσά κοσμήματα
| πρότυπο: | engraver λέιζερ μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W/100W |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Πλαστικό μετάλλων |
Μίνι φορητό ανώτατο 20W 30W λέιζερ ινών μετάλλων πλαστικό που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | χαρακτηρισμός της μηχανής λέιζερ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Φορητό λέιζερ ινών πιάτων ονόματος ετικεττών σκυλιών 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το μέταλλο και το πλαστικό υλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W 30W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μίνι λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μετάλλων μεγέθους που χαρακτηρίζει Engraver 30w λέιζερ μηχανών
| Όνομα: | μηχανή χαρακτικής λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αερόψυξης 1064nm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το δαχτυλίδι Glasswear
| Όνομα μηχανών: | Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Χαρακτηρισμός του μεγέθους: | 110*110mm (150*150mm) |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Λέιζερ ινών Raycus 50w που χαρακτηρίζει μίνι Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών raycus 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |


