Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w mini laser engraving machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
βαθύ λέιζερ ινών χαρακτηρισμού αλουμινίου 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το χαρακτηρισμό ακρίβειας
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W 30W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητή 1064nm μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εκτύπωση ΚΏΔΙΚΑ QR και το χαρακτηρισμό ΛΟΓΌΤΥΠΩΝ
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
ΑΝΩΤΑΤΟ λέιζερ υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών Mopa που χαρακτηρίζει νέο όρο μεγέθους μηχανών 20W το μικρό
| Όνομα Προϊόντος: | μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αερόψυξης 1064nm 50W
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ ινών 1mm χρυσό και ασημένιο τέμνον που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W για τη βαθιά χάραξη κοσμήματος
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
50W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη χαλκού ορείχαλκου χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


