Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 30w mini laser engraving machine ] αγώνας 46 προϊόντα.
Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w για το μέταλλο ανοξείδωτου
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό φορητό λέιζερ ινών τύπων μίνι που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το ανώτατο λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Φορητό μίνι λέιζερ χρώματος ινών που χαρακτηρίζει την ταχύτητα AC220V/50HZ μηχανών 20W 7000mm/s
| Όνομα Προϊόντος: | 20W φορητό φορητό μίνι λέιζερ χρώματος ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εξουσία: | 20W/30W/50W |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | <7000mm/s |
Φορητό λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή λέιζερ ινών Maxphotonics 20W
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο που λειτουργεί 20W 30W
| Βάρος: | 40 κλ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Περιστροφική μηχανή χάραξης λέιζερ Yag άξονα, μίνι φορητός δείκτης 51KG λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για να παρέχει το χαρακτηρισμό ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | καρφίτσα σημείων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
Φορητό Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W ενσωμάτωσε την οθόνη αφής PC
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ζωή του σχεδίου: | Περίπου 100.000 ώρες απασχόλησης (ζωή μη-υπηρεσιών) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |


