Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w fiber marking machine ] αγώνας 223 προϊόντα.
20w φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών για τη χάραξη δαχτυλιδιών ανοξείδωτου
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένο λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη σταθερή δομή μηχανών για το μέταλλο/το πλαστικό
| Όνομα Προϊόντος: | Ιδιαίτερα ενσωματωμένος δείκτης λέιζερ ινών για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Μηχανή χάραξης λέιζερ 1MM φορητή για το μέταλλο ανοξείδωτου κοσμημάτων
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |
Q-Switched μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τις προαιρετικές σερβο μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
Άσπρη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών γραφείου 20W 30W 50W
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αερόψυξης μετάλλων λέιζερ χάραξης έτη εξουσιοδότησης μηχανών βιομηχανικά περιβαλλοντικά 2
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Engraver δεικτών λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας φορητά συστήματα με 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ασημένιο δαχτυλιδιών κοσμήματος λέιζερ χάραξης σύστημα ελέγχου PC χαρακτηρισμού μηχανών βαθύ
| Όνομα Προϊόντος: | Ανταγωνιστικό λέιζερ ινών τιμών 2W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τον ασημένιο χαρακτηρισμό κοσμήματ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για τη βαθιά χάραξη μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


