Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w fiber marking machine ] αγώνας 223 προϊόντα.
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών με την πηγή Maxphotonics
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το ηλεκτρικό ανυψωτικό πλαίσιο 1064mm μηχανών μήκος κύματος
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομικώς αποδοτικός δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Αποσυνδεμένο λέιζερ ινών τύπων που χαρακτηρίζει τη μικρή δύναμη μηχανών για τα ηλεκτρονικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Αποσυνδεμένος δείκτης λέιζερ ινών τύπων οικονομικός |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
50W βαθύ χάραξης Mopa χρώματος μετάλλων λέιζερ ινών χάλυβα τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ανθεκτικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το μήκος κύματος μηχανών 50w 1064mm όλοι σε ένα σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένη χάραξη δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση συσκευασίας γεύματος
| Βάρος (κλ): | 6,7 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 170mm*170mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
Αερόψυξη μηχανών χάραξης λέιζερ δαχτυλιδιών κοσμήματος 20W με περιστροφικό
| μέση δύναμη παραγωγής: | 20w |
|---|---|
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 30~100% |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
50w βαθύ λέιζερ raycus μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τον εξοπλισμό
| Στοιχείο: | βαθύ mahcine χάραξης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
Μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


