Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 20w fiber marking machine ] αγώνας 223 προϊόντα.
50W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη χαλκού ορείχαλκου χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τον υπολογιστή γραφείου μηχανών 50W/100W για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
λέιζερ ινών 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό πιάτο/το αλουμίνιο/τον ασημένιο χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών χάραξης μετάλλων τύπων υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το ΑΝΩΤΑΤΟ λέι |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm/150*150mm (προαιρετικός) |
Τρισδιάστατο λέιζερ υπολογιστών γραφείου 30W που χαρακτηρίζει την ανίχνευση Galvo υψηλής ταχύτητας μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Εξουσία: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
Εσωκλειόμενος Engraver λέιζερ ινών τύπων δείκτης 20w με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, άλλο |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή 1064nm για τον πίνακα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών νέων μοντέλων για τον πίνακα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων μετάλλων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Η μετακινούμενη ακρυλική τέμνουσα μηχανή λέιζερ, μέταλλο που χαρακτηρίζει τη μηχανή 320 * 200mm παρουσιάζει το μέγεθος
| Όνομα Προϊόντος: | μετακινούμενος δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w - 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Q - Γεννήτρια λέιζερ ινών σφυγμού διακοπτών για το λέιζερ μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Φορητό μέταλλο λέιζερ που χαρακτηρίζει την ελαφριά υψηλή ακρίβεια μηχανών εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20W ΜΙΝΙ μηχανή χάραξης λέιζερ με την πηγή λέιζερ Raycus JPT
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή χάραξης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |


