Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty portable laser welder ] αγώνας 44 προϊόντα.
Μίνι Φορητός Συγκολλητής Laser με 1 Έτος Εγγύηση, Καινούργια Κατάσταση και Εύκολος στη Χρήση για Διάφορα Μέταλλα
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | Αλλος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση λεπτής πλάκας <1mm |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας, Μέταλλο, Αλουμίνιο, Ανθρακούχο Χάλυβας, Χαλκός, Χάλυβας, Τιτάνιο, Ορείχαλκος, Ά |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |
Λειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 4 σε 1 με 2 χρόνια εγγύηση και μήκος κύματος 1080±5 nm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 2000W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 620x490x878mm |
| Βάρος: | 100,5 κιλά |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
1080nm φορητή κοπή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών που καθαρίζει 3 σε 1
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 160 |
| Τύπος λέιζερ: | 1080nm λέιζερ ινών |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 43 KG Βάρος 100×45×68cm Διαστάσεις και διάμετρος εστιακού σημείου 0,5mm για συγκόλληση μετάλλων ακριβείας
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 100*45*68cm |
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
15 KG 220Vac 50% αποδοτικότητα μετατροπής χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ φορητή συγκόλληση λέιζερ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύ: | 1200W |
| Σταθερότητα ισχύος: | ±2 (2 ώρες) |
Φορητή συγκόλληση λέιζερ με 7-ιντσών βιομηχανική οθόνη LED αφής 32 σετ προκαθορισμένες παραμέτρους και βάρος 48 kg
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Βάρος: | 48 κιλά |
| Τύπος λέιζερ: | Συνεχής μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
Χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ Riselaser 1500w - κρατημένο μέταλλο αερόψυξης συγκόλλησης συγκολλώντας
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής:: | 1500W |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 2 έτος |
| Τύπος λέιζερ:: | Συνεχές λέιζερ ινών |
μίνι φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων 1.5kW 2kW 3kW για το ανοξείδωτο
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 3000W |
|---|---|
| Χρήση: | Οξυγονοκολλητής λέιζερ ανοξείδωτου μετάλλων |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |


