Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty portable laser welder ] αγώνας 44 προϊόντα.
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Ελαφριά φορητή λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μηχανών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220VoltOptional |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ αερόψυξης φορητή 1000w 1500w με τον τροφοδότη καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | συγκόλληση ανοξείδωτου |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ για εργοστάσια τροφίμων και ποτών
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Riselaser φορητό χειροκίνητο συνεχές καλούπι μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για ατσάλι ατσάλι
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
300W/700W/1000W/1500W χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με μήκος κύματος 1080nm και συχνότητα παλμού 1-300HZ
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυκτος |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
Πολυλειτουργική φορητή μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 3 σε 1
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W χειροκίνητοι συγκολλητές μετρητών 3 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με πολλαπλές λειτουργίες
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Μίνι φορητό 4 σε 1 μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W-3000W για ανοξείδωτο χάλυβα αλουμίνιο σίδηρο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |


