Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 1 year warranty portable laser welder ] αγώνας 44 προϊόντα.
3 σε 1 συγκόλληση λέιζερ με καθαρότερο κοπτήρα, χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για μέταλλο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Οξυγονοκολλητής λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών με το διασπασμένο ψυγείο νερού
| Λέιζερ: | Ξένο λαμπτήρας |
|---|---|
| Ελαφριά σειρά ρύθμισης σημείων: | 0.11.5mm |
| Συχνότητα λέιζερ: | 1-20Hz |
1200W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1080nm και πλάτος κλίσης 0-4mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1200W |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Βάρος: | 45 KG (Ενσωματωμένος τροφοδότης καλωδίων) |
Μικρή μηχανή λέιζερ ND YAG οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 220V χρυσή ασημένια
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό και ο Μαύρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
2000W χειροκίνητη πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών νέας κατάστασης
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
|---|---|
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Υλική Υποστήριξη: | από ανοξείδωτο χάλυβα, ανθρακικό χάλυβα, γαλβανισμένη πλάκα και αλουμίνιο |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 300W/600W με οθόνη αφής 5 ιντσών και διάμετρο εστιακού σημείου 0,5 mm
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 300W/600W |
|---|---|
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0,5 χιλιοστά |
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
3 σε 1 φορητό φαρμακευτικό μηχανισμό συγκόλλησης με λέιζερ 1000W
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Διάστημα κύματος: | 1070nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
7KW Power Mini φορητό μηχανή συγκόλλησης λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα με συνεχές καλούπι
| Δύναμη μηχανής: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |


