Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini yag laser welding machine ] αγώνας 50 προϊόντα.
Μίνι έλεγχος αφής λέιζερ οξυγονοκολλητών 40J 1064nm YAG σημείων υψηλής ακρίβειας 60W
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση μετάλλων |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
YAG 24K Χρυσό Σημείο Μικρο κοσμήματα Λέιζερ συγκόλληση συγκόλληση μηχανή 60w Desktop
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
150W YAG Μίνι Χρυσή Λέιζερ συγκολλητής φορητό κοσμήματα Laser Beam συγκόλληση μηχανή για πώληση
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
80W φορητή 10X επισκευή πλαισίων γυαλιού μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροσκοπίων διαμαντιών
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος CCD 200w με 10 φορές το μικροσκόπιο
| Πηγή λέιζερ: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων |
|---|---|
| Ικανότητα δεξαμενών νερού: | 13L (αποσταγμένο νερό ή καθαρό νερό) |
| Λειτουργών τρόπος: | Έλεγχος αφής |
Εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 100 Watt 110V/220V για το κόσμημα
| Όνομα προϊόντων:: | Καυτός οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος πώλησης κατασκευαστών κοσμήματος υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| ΧΡΏΜΑ:: | μπλε |
| Πηγή λέιζερ:: | YAG laser |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ 60W 10J ανόδου για την μπαταρία κοσμήματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Μικρή μηχανή λέιζερ ND YAG οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 220V χρυσή ασημένια
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό και ο Μαύρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
CW συγκολλώντας μηχανή 1000W 1500W 2000W λέιζερ ινών μίνι για το χαλκό SS αργιλίου
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Συγκόλληση SS |
| Υλικό εφαρμογής: | Συγκόλληση χαλκού SS αργιλίου |
Οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης κοσμημάτων λέιζερ 90 τζάουλ
| Όνομα προϊόντων: | συγκόλληση ακτίνων λέιζερ |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους σημείων: | 3mm~3mm |
| Σειρά πλάτους σφυγμού: | 1~20ms |


