Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ mini yag laser welding machine ] αγώνας 50 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ελέγχου αφής με το μικροσκόπιο CCD
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος για το χρυσό |
|---|---|
| Πηγή αντλιών: | Ενιαίος λαμπτήρας |
| Σύστημα ψύξης: | Ενσωματώστε την ανακύκλωση νερού |
Υψηλό σαφές FDA μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος CCD φορητό εγκεκριμένο
| πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W 80W 100W |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
η μίνι YAG μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80W 40J ενσωματώνει την υδρόψυξη
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
|---|---|
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1-15ms |
| Μέγιστη ενέργεια σφυγμού λέιζερ:: | 50J |
Χρυσό ασημένιο ΛΈΙΖΕΡ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm 200w YAG
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή ή επισκευή κοσμήματος |
οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών 15ms 80W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110Volt/220V προαιρετικός |
Ελαφριά φορητή λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μηχανών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220VoltOptional |
| Πιστοποίηση: | CE |
220V συγκολλώντας σύστημα λέιζερ μικροϋπολογιστών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |


