Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maintenance free portable laser welding equipment ] αγώνας 41 προϊόντα.
Φορητή λέιζερ καθαρισμού πηγή καυσίμων IPG μηχανών ηλεκτρική για την αφαίρεση σκουριάς
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
Καθαρίζοντας μη-ρύπανση εξοπλισμού λέιζερ μηχανών 50W αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ σακιδίων πλάτης
| Όνομα προϊόντων: | 50W καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας 100 Watt για τη βιομηχανία αυτοκινήτων/σκαφών
| Όνομα προϊόντων: | Λέιζερ καθαρότερο 100W ινών υψηλής αποδοτικότητας για τη βιομηχανία αυτοκινήτων και σκαφών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100w |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
Τρόπος εξόδου λέιζερ Ευέλικτη κινητή μηχανή σύντηξης λέιζερ με έξοδο οπτικών ινών
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαστήριο συγκόλλησης με λέιζερ 1000/1500/2000W |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Εύκολη στη χρήση λειτουργία ελέγχου |
| Μονόπλευρη διείσδυση: | 3 mm (Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα, Ζυγισμένο φύλλο, Χάλυβα άνθρακα), 2 mm (αλουμίνιο), 1,5 mm (αργύ |
Δισκογραφικό YAG Laser Spot Welder CCD+10X Θέση μικροσκόπου για ασημένια και χρυσά κοσμήματα
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Χρυσό Ασημένιο Κοσμήματα Μίνι Spot Laser Welder Μικρο συγκόλληση Μηχανή Για την επισκευή ρολόι δαχτυλίδι
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Φορητό μήκος κύματος μηχανών 1064nm καθαρισμού αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000W
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W 2000W |
| Ύφος ψύξης: | Ενσωματωμένη ψύξη ψυγείων νερού |
3 σε 1 συγκόλληση λέιζερ με καθαρότερο κοπτήρα, χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών για μέταλλο
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | 220V±5V 50Hz |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Βιομηχανική υψηλή ακρίβειας σφυγμού ινών αφαίρεση σκουριάς μετάλλων πετρελαίου χρωμάτων λέιζερ καθαρότερη
| Δύναμη: | 200W, 100W |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 538*411*685mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
5mJ υψηλής ενέργειας προσδιορισμός θέσης ακρίβειας μηχανών καθαρισμού λέιζερ για τη βαθιά αφαίρεση ζωγραφικής
| Όνομα Προϊόντος: | 5mJ το υψηλής ενέργειας καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών 200w Q-switched για βαθιά αφαιρεί |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| πηγή: | Fiber Laser |


