Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ maintenance free portable laser welding equipment ] αγώνας 41 προϊόντα.
80W φορητή 10X επισκευή πλαισίων γυαλιού μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροσκοπίων διαμαντιών
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών, φορητός καθαριστής μετάλλων λέιζερ 100 Watt
| Όνομα Προϊόντος: | Καθαρίζοντας σύστημα λέιζερ ινών/καθαρίζοντας εξοπλισμός λέιζερ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100w το /200w |
| πηγή: | Fiber Laser |
1000w φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με το αυτόματο κεφάλι συγκόλλησης τροφοδοτών WXS καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w Raycus/Max |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
2000W χειροκίνητη πολυλειτουργική μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών νέας κατάστασης
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
|---|---|
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Υλική Υποστήριξη: | από ανοξείδωτο χάλυβα, ανθρακικό χάλυβα, γαλβανισμένη πλάκα και αλουμίνιο |
Γραφείο 80w YAG φορητό συγκολλητή λέιζερ κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για χρυσό και ασήμι μετάλλων
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 80w με το εργονομικό σχέδιο
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης σημείων κοσμήματος |
|---|---|
| όρος: | νέος |
| Πλάτος σφυγμού: | 0.1~10ms |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3in1 2000W/3000W Μέρη εξοπλισμού λέιζερ
| Βάρος (kg): | 140 |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα: | 2KW ισχύς μπορεί να συγκολλήσει 6mm πάχος ανοξείδωτο και ανθρακικό χάλυβα χωρίς επιπλέον σύρμα |
| Μέγεθος μηχανής: | 100 × 45 × 68 cm |
Χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με προσαρμόσιμο κινητήρα servo 100*45*68cm Μέγεθος μηχανής
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Σύνθετη χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με βάθος συγκόλλησης 3 mm και μέγεθος 100 × 45 × 68 cm
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
1000W φορητή συσκευή συγκόλλησης λέιζερ υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης λέιζερ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός οξυγονοκολλητής 1000W μετάδοσης ινών οξυγονοκολλητών λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Riselaser |
| Αρχικός: | SHENZHEN |


